HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 29 Nentor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Arjan PISHA

Personal data

Picture of Arjan PISHA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Arjan PISHA
Birthday (Age):18. Janar 1977 (44)
Jersey Number:17
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 23/08/2014ElbasanivsSkenderbeu100--------
Sunday, 31/08/2014KukësivsElbasani100--------
Wednesday, 10/09/2014ElbasanivsTeuta101--------
Sunday, 14/09/2014TiranavsElbasani100--------
Saturday, 20/09/2014ElbasanivsFlamurtari100--------
Sunday, 05/10/2014ElbasanivsApolonia100--1-----
Saturday, 18/10/2014ElbasanivsLaci100--------
Sunday, 26/10/2014PartizanivsElbasani100--------
Sunday, 02/11/2014ElbasanivsKukësi100--------
Saturday, 08/11/2014TeutavsElbasani100--------
Sunday, 23/11/2014ElbasanivsTirana100--------
Sunday, 07/12/2014ElbasanivsVllaznia100--1-----
Wednesday, 17/12/2014LacivsElbasani100--------
Saturday, 20/12/2014ElbasanivsPartizani100--------
Sunday, 25/01/2015ElbasanivsSkenderbeu100--------
Saturday, 31/01/2015KukësivsElbasani100--------
Sunday, 08/02/2015ElbasanivsTeuta100--------
Games total1701--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Elbasani1111-1--2-----
Kategoria 1 2013-14Elbasani----1-------
EUROPA League 2012-13Tirana11----11----
Kategoria Superiore 2012-13Tirana77--1-1-----
Kategoria Superiore 2011-12Tirana88--1-4-----
Superkupa 2011Tirana------------
CHAMPIONS League 2010-11Dinamo11----------
Kategoria Superiore 2010-11Dinamo1313-2--6-----
Superkupa 2010Dinamo11----11----
Kategoria Superiore 2009-10Dinamo1515----71----
Career Total5757-33-223----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15ElbasaniMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14ElbasaniMbrojtes
EUROPA League 2012-132012-13TiranaMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13TiranaMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12TiranaMbrojtes
Superkupa 20112011TiranaMbrojtes
CHAMPIONS League 2010-112010-11DinamoMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11DinamoMbrojtes
Superkupa 20102010DinamoMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10DinamoMbrojtes