HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 7 - E diel, 05. Tetor 2014 - 14:00 h

ElbasaniApolonia
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 05 Tetor 2014
Match Time :14:00 h
Match number :4
 
Playground :Stadiumi "Gjergj Kyçyku" - Pogradec
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Blendi BRESHANI, Dojando MYFTARI, Nertil BREGASI
 
Spektatore: 300
Weather:windy
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 46' : Mirel COTA ( 1 )
 • 83' : Emiljano MUSTA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 33' : Arjan PISHA ( 1 )
  • 52' : Orgest GAVA ( 1 )
  • 83' : Emiljano MUSTA ( 1 )