HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Mateo TOCI

Personal data

Picture of Mateo TOCI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Mateo TOCI
Jersey Number:15
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 23/08/2014ElbasanivsSkenderbeu010--------
Sunday, 31/08/2014KukësivsElbasani100--1-----
Wednesday, 10/09/2014ElbasanivsTeuta100--------
Sunday, 14/09/2014TiranavsElbasani100--------
Saturday, 20/09/2014ElbasanivsFlamurtari100--------
Saturday, 27/09/2014VllazniavsElbasani100--------
Sunday, 05/10/2014ElbasanivsApolonia101--------
Saturday, 18/10/2014ElbasanivsLaci100--------
Sunday, 26/10/2014PartizanivsElbasani100--1-----
Sunday, 02/11/2014ElbasanivsKukësi010--------
Saturday, 08/11/2014TeutavsElbasani100--1-----
Sunday, 23/11/2014ElbasanivsTirana100--1-----
Sunday, 08/02/2015ElbasanivsTeuta101--1-----
Sunday, 22/02/2015ElbasanivsFlamurtari100--------
Saturday, 28/02/2015VllazniavsElbasani100--------
Saturday, 21/03/2015SkenderbeuvsElbasani100--1-1---
Sunday, 12/04/2015TeutavsElbasani100--------
Saturday, 18/04/2015ElbasanivsTirana100--------
Saturday, 25/04/2015FlamurtarivsElbasani010-----1--
Saturday, 02/05/2015ElbasanivsVllaznia100--------
Games total1732--6-11--


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Elbasani11922--7111--
Kategoria 1 2012-13Elbasani------------
Kategoria 1 2011-12Elbasani11-1--------
Kategoria Superiore 2010-11Elbasani44-1--1-----
Career Total161424--8111--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15ElbasaniMesfushor
Kategoria 1 2012-132012-13ElbasaniSulmues
Kategoria 1 2011-122011-12ElbasaniSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11ElbasaniMesfushor