HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Ekipi - Elbasani [ELB]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Elvis KOTORRIElvis KOTORRI  Republika e Shqiperise30. Prill 1979 (45)1212--------
 Eduart MYFTARAGOEduart MYFTARAGO  - (-)211-------
 Shkelzen RUCIShkelzen RUCI  Republika e Shqiperise- (-)1515----21--
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --21--
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Klaudio CEMAKlaudio CEMA  - (-)55-2--------
 John GRABOVAJohn GRABOVA  - (-)312-1-2-----
 Elio SHAZIVARIElio SHAZIVARI  Republika e Shqiperise14. Prill 1984 (40)77-1--1-----
 Jurgen LLESHIJurgen LLESHI  - (-)422---------
 Jurgen VOGLIJurgen VOGLI  - (-)1111-1--2-----
 Arjan PISHAArjan PISHA  Republika e Shqiperise18. Janar 1977 (47)1717-1--2-----
 Ganjol KACULIGanjol KACULI  Republika e Shqiperise- (-)2121--113-----
 Elton BASRIUElton BASRIU  Republika e Shqiperise- (-)121113-12-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 22141----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Dorian BYLYKBASHIDorian BYLYKBASHI  Republika e Shqiperise08. Gusht 1980 (43)88-11-1--1--
 Arber CyrbjaArber Cyrbja  - (-)44-3--------
 Endri DUKAEndri DUKA  Republika e Shqiperise07. Tetor 1987 (36)3-3---1-----
 Klaus GJORGAKlaus GJORGA  - (-)1-1---------
 Serxhio MUKJASerxhio MUKJA  - (-)11----------
 Dejan SHEHIDejan SHEHI  - (-)11----------
 Besart VESELIBesart VESELI  - (-)11----------
 Xhulio JAUPIXhulio JAUPI  - (-)16151-1-------
 Erjol MERXHAErjol MERXHA  Republika e Shqiperise21. Prill 1979 (45)11-1--------
 Orgest GAVAOrgest GAVA  Republika e Shqiperise29. Mars 1990 (34)2626-21-5-----
 Endri DALIPIEndri DALIPI  Republika e Shqiperise02. Maj 1983 (41)44-2-------1
 Mateo TOCIMateo TOCI  Republika e Shqiperise- (-)201732--7111--
 Ovbokha AGBOYIOvbokha AGBOYI  - (-)2119212-2-----
 Ardit HILAArdit HILA  Republika e Shqiperise06. Janar 1993 (31)242222--5-----
 Emiljano MUSTAEmiljano MUSTA  Republika e Shqiperise31. Janar 1992 (32)1915421-2-----
 Jurgen DOSTIJurgen DOSTI  - (-)161241--2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 8239212-1
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Mirel COTAMirel COTA  Republika e Shqiperise14. Maj 1988 (36)1311263-2-----
 Shamet LUTAShamet LUTA  - (-)4222--------
 Kristi SHYTIKristi SHYTI  - (-)211---------
 Brilant SYLABrilant SYLA  - (-)7342--2-----
 Rei UJKASHIRei UJKASHI  - (-)312---------
 Jean-Paul YONTCHAJean-Paul YONTCHA  - (-)66-21-1-----
 Enco MALINDIEnco MALINDI  Republika e Shqiperise15. Janar 1988 (36)201829------1-
 Adnand TAHIRLLARIAdnand TAHIRLLARI  Republika e Shqiperise- (-)6241--------
 Eri LAMCJAEri LAMCJA  - (-)2012844-1-----
 Mauricio RODRIGUESMauricio RODRIGUES  - (-)734---1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1624621211
 Stafi i Elbasani [Elbasani]

 Funksioni
Ilirjan FILJAIlirjan FILJA  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Muharrem DOSTIMuharrem DOSTI  Republika e Shqiperise- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer