HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 28 - E shtunë, 21. Mars 2015 - 18:00 h

SkenderbeuElbasani
51

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 21 Mars 2015
Match Time :18:00 h
Match number :3
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
Match referee(s):Gerard QIRICI, Renato MALAJ, Olsi SOKOLI, Ermal LLAPRA
 
Spektatore: 2.000
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Autogol
  • 13' : Mateo TOCI ( 1 )
  Gol
  • 20' : Diego MARTINS ( 1 )
  • 67' : Bakary NIMAGA ( 1 )
  • 82' : Liridon LATIFI ( 1 )
  • 24' : Orgest GAVA ( 1 )
  Karton i kuq
   • 61' : Ganjol KACULI ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 9' : Gerhard PROGNI ( 1 )
   • 9' : Orgest GAVA ( 1 )
   • 58' : Brilant SYLA ( 1 )
   • 66' : Mateo TOCI ( 1 )
   • 70' : Ardit HILA ( 1 )