HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Diego MARTINS

Personal data

Picture of Diego MARTINS
Name:Diego MARTINS
Jersey Number:11
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Thursday, 11/09/2014PartizanivsSkenderbeu010--------
Sunday, 14/09/2014ApoloniavsSkenderbeu010--------
Saturday, 27/09/2014TeutavsSkenderbeu010--------
Saturday, 04/10/2014SkenderbeuvsTirana100-1------
Saturday, 25/10/2014SkenderbeuvsVllaznia101------1-
Sunday, 02/11/2014LacivsSkenderbeu101--------
Saturday, 08/11/2014SkenderbeuvsPartizani1012-------
Sunday, 30/11/2014KukësivsSkenderbeu101--------
Sunday, 21/12/2014VllazniavsSkenderbeu010--------
Sunday, 25/01/2015ElbasanivsSkenderbeu101--------
Saturday, 31/01/2015SkenderbeuvsLaci100--------
Monday, 09/02/2015PartizanivsSkenderbeu100--------
Saturday, 14/02/2015ApoloniavsSkenderbeu101--------
Saturday, 28/02/2015TeutavsSkenderbeu101--1-----
Wednesday, 04/03/2015SkenderbeuvsTirana101--------
Sunday, 08/03/2015FlamurtarivsSkenderbeu100--------
Sunday, 15/03/2015SkenderbeuvsVllaznia101--------
Saturday, 21/03/2015SkenderbeuvsElbasani1011-------
Saturday, 04/04/2015LacivsSkenderbeu101--------
Monday, 13/04/2015SkenderbeuvsPartizani101--------
Saturday, 18/04/2015SkenderbeuvsApolonia100--------
Sunday, 26/04/2015KukësivsSkenderbeu010--------
Saturday, 02/05/2015SkenderbeuvsTeuta1011-------
Saturday, 09/05/2015TiranavsSkenderbeu010--------
Saturday, 16/05/2015SkenderbeuvsFlamurtari010--1-----
Games total18713412---1-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2015-16Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2014-15Skenderbeu111017712---1-
Kupa e Shqiperise 2014-15Skenderbeu------------
Career Total111017712---1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20SkenderbeuSulmues
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19SkenderbeuSulmues
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18SkenderbeuSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17SkenderbeuSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16SkenderbeuSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15SkenderbeuSulmues
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15SkenderbeuSulmues