HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Mars 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 30 - E hënë, 13. Prill 2015 - 19:00 h

SkenderbeuPartizani
52

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E hënë, 13 Prill 2015
Match Time :19:00 h
Match number :5
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
Match referee(s):Emigers GANCI, Astrit MAHMUTI, Rudin PRECA, Enea JORGJI
 
Spektatore: 5.200
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 12' : Sabien LILAJ ( 1 )
 • 39' : Liridon LATIFI ( 1 )
 • 46' : Bernard BERISHA ( 1 )
 • 53' : Aco STOJKOV ( 1 )
 • 65' : Marko RADAS ( 1 )
 • 45 1' : Stevan RACIC ( 1 )
 • 59' : Stevan RACIC ( 1 )
Karton i verdhe
 • 17' : Sabien LILAJ ( 1 )
 • 49' : Bernard BERISHA ( 1 )
 • 54' : Aco STOJKOV ( 1 )
 • 60' : Marko RADAS ( 1 )
 • 75' : Renato ARAPI ( 1 )
 • 12' : Arbnor FEJZULLAHU ( 1 )
 • 78' : Emiljano VILA ( 1 )
 • 84' : Lorenc TRASHI ( 1 )
Karton i verdhe-kuq
  • 90' : Emiljano VILA ( 1 )