HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Bernard BERISHA

Personal data

Picture of Bernard BERISHA
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Bernard BERISHA
Birthday (Age):24. Tetor 1991 (32)
Jersey Number:23
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 23/08/2014ElbasanivsSkenderbeu101--------
Saturday, 30/08/2014SkenderbeuvsLaci101--------
Thursday, 11/09/2014PartizanivsSkenderbeu100--------
Sunday, 14/09/2014ApoloniavsSkenderbeu101--------
Friday, 19/09/2014SkenderbeuvsKukësi101--1-----
Saturday, 27/09/2014TeutavsSkenderbeu101--------
Saturday, 04/10/2014SkenderbeuvsTirana101--1-----
Friday, 17/10/2014FlamurtarivsSkenderbeu100--11----
Sunday, 02/11/2014LacivsSkenderbeu100--------
Saturday, 08/11/2014SkenderbeuvsPartizani101--------
Sunday, 30/11/2014KukësivsSkenderbeu101--------
Saturday, 13/12/2014TiranavsSkenderbeu100--------
Sunday, 25/01/2015ElbasanivsSkenderbeu1001-------
Saturday, 31/01/2015SkenderbeuvsLaci100--------
Monday, 09/02/2015PartizanivsSkenderbeu100--1-----
Saturday, 14/02/2015ApoloniavsSkenderbeu101--------
Saturday, 28/02/2015TeutavsSkenderbeu101--------
Wednesday, 04/03/2015SkenderbeuvsTirana101--------
Sunday, 08/03/2015FlamurtarivsSkenderbeu100--------
Sunday, 15/03/2015SkenderbeuvsVllaznia101--------
Saturday, 21/03/2015SkenderbeuvsElbasani010--------
Saturday, 04/04/2015LacivsSkenderbeu100--------
Monday, 13/04/2015SkenderbeuvsPartizani1011-1-----
Sunday, 26/04/2015KukësivsSkenderbeu101--------
Saturday, 02/05/2015SkenderbeuvsTeuta1001-------
Saturday, 09/05/2015TiranavsSkenderbeu100--1-----
Saturday, 16/05/2015SkenderbeuvsFlamurtari100--------
Friday, 22/05/2015VllazniavsSkenderbeu1001-------
Games total271144-61----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2015-16Skenderbeu87134-31----
Kupa e Shqiperise 2015-16Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2014-15Skenderbeu1110174-61----
Kupa e Shqiperise 2014-15Skenderbeu1-1-1-------
Kategoria Superiore 2013-14Besa1212-33-41----
Kategoria Superiore 2012-13Besa98123-51----
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13BESA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12BESA66--1-2-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11BESA1-1-1-------
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10BESA------------
Career Total484351517-204----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14BesaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13BesaMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13BESAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12BESAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11BESAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10BESAPLAYERS