HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 09 Qershor 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 19 - E diel, 25. Janar 2015 - 18:00 h

ElbasaniSkenderbeu
14

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 25 Janar 2015
Match Time :18:00 h
Match number :1
 
Playground :ELBASAN ARENA
Match referee(s):Kreshnik CJAPI, Laver ALLA
 
Spektatore: 30
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Demtim
  • 37' : Kristi VANGJELI ( 1 )
  Gol
  • 68' : Ovbokha AGBOYI ( 1 )
  • 7' : Peter OLAYINKA ( 1 )
  • 34' : Kristi VANGJELI ( 1 )
  • 63' : Bernard BERISHA ( 1 )
  • 90' : Bakary NIMAGA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 53' : Shkelzen RUCI ( 1 )