HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Kristi VANGJELI

Personal data

Picture of Kristi VANGJELI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Kristi VANGJELI
Birthday (Age):05. Shtator 1985 (38)
Height:178 cm
Weight:72 kg
Jersey Number:32
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 23/08/2014ElbasanivsSkenderbeu100--------
Saturday, 30/08/2014SkenderbeuvsLaci100--1-----
Thursday, 11/09/2014PartizanivsSkenderbeu100--------
Sunday, 14/09/2014ApoloniavsSkenderbeu100--------
Friday, 19/09/2014SkenderbeuvsKukësi100--1-----
Saturday, 27/09/2014TeutavsSkenderbeu100--------
Saturday, 04/10/2014SkenderbeuvsTirana100--------
Friday, 17/10/2014FlamurtarivsSkenderbeu1001-1-----
Saturday, 25/10/2014SkenderbeuvsVllaznia1001-------
Sunday, 02/11/2014LacivsSkenderbeu100--------
Saturday, 08/11/2014SkenderbeuvsPartizani100--------
Sunday, 30/11/2014KukësivsSkenderbeu100--------
Sunday, 21/12/2014VllazniavsSkenderbeu100--------
Sunday, 25/01/2015ElbasanivsSkenderbeu1011-----1-
Saturday, 31/01/2015SkenderbeuvsLaci100--------
Monday, 09/02/2015PartizanivsSkenderbeu100--------
Saturday, 14/02/2015ApoloniavsSkenderbeu100--------
Saturday, 28/02/2015TeutavsSkenderbeu100--------
Wednesday, 04/03/2015SkenderbeuvsTirana100--------
Sunday, 08/03/2015FlamurtarivsSkenderbeu100--------
Sunday, 15/03/2015SkenderbeuvsVllaznia100--------
Saturday, 21/03/2015SkenderbeuvsElbasani100--------
Saturday, 04/04/2015LacivsSkenderbeu100--------
Saturday, 18/04/2015SkenderbeuvsApolonia100--------
Sunday, 26/04/2015KukësivsSkenderbeu100--1-----
Saturday, 02/05/2015SkenderbeuvsTeuta100--------
Saturday, 09/05/2015TiranavsSkenderbeu100--------
Saturday, 16/05/2015SkenderbeuvsFlamurtari100--------
Friday, 22/05/2015VllazniavsSkenderbeu100--1-----
Games total29013-5---1-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2018-19Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2017-18Skenderbeu22--1-------
Kupa e Shqiperise 2017-18Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2016-17Skenderbeu99-1--1-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2015-16Skenderbeu1210211-9---1-
Kupa e Shqiperise 2015-16Skenderbeu11----1-----
Kategoria Superiore 2014-15Skenderbeu1212--3-51--1-
Kupa e Shqiperise 2014-15Skenderbeu11----1-----
Fifa World Cup - Brazil 2014Shqiperi------------
EURO 2012 - Ukraine & PolandShqiperi33----2-----
Ndeshje miqesoreShqiperi22----------
Kualifikimi - Boterori 2010Shqiperi11----------
Career Total4341225-191--2-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2018-192018-19SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2017-182017-18SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2016-172016-17SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15SkenderbeuMbrojtes
Fifa World Cup - Brazil 20142012-13ShqiperiMbrojtes
EURO 2012 - Ukraine & Poland2010ShqiperiMbrojtes
Ndeshje miqesore2009-10ShqiperiMbrojtes
Kualifikimi - Boterori 20102008ShqiperiMbrojtes