HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
 Ekipi - Skenderbeu [SKE]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Aldo TEQJAAldo TEQJA  Republika e Shqiperise04. Maj 1994 (30)22----1---
 Orges SHEHIOrges SHEHI  Republika e Shqiperise20. Shtator 1977 (46)11--------
 Erjon LLAPANJIErjon LLAPANJI  Republika e Shqiperise10. Maj 1985 (39)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Fidan AlitiFidan Aliti  Republika e Kosoves03. Tetor 1993 (30)22----------
 Gledi MICIGledi MICI  Republika e Shqiperise06. Shkurt 1991 (33)22----1-----
 Bajram JASHANICABajram JASHANICA  - (-)11----------
 Tefik OSMANITefik OSMANI  Republika e Shqiperise08. Qershor 1985 (39)22-2--1-----
 Hektor IDRIZIHektor IDRIZI  Republika e Shqiperise15. Prill 1989 (35)------------
 Kristi VANGJELIKristi VANGJELI  Republika e Shqiperise05. Shtator 1985 (38)33-11-------
 Marko RADASMarko RADAS  Croatia, Republic of- (-)22----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-3-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Bruno DITABruno DITA  Republika e Shqiperise18. Shkurt 1993 (31)211---------
 Argjend MUSTAFAArgjend MUSTAFA  Republika e Kosoves30. Gusht 1992 (31)------------
 Emiljano VILAEmiljano VILA  Republika e Shqiperise12. Mars 1988 (36)2-2---------
 Enis GavazajEnis Gavazaj  Republika e Shqiperise21. Mars 1995 (29)22-2--------
 Bakary NIMAGABakary NIMAGA  - (-)3212--------
 Leonit ABAZILeonit ABAZI  - (-)11----------
 Gjergj MUZAKAGjergj MUZAKA  Republika e Shqiperise26. Shtator 1984 (39)211-1-------
 Nazmi GRIPSHINazmi GRIPSHI  - (-)11--1-------
 Cornel PREDESCUCornel PREDESCU  - (-)------------
 Argjend MALAJArgjend MALAJ  - (-)------------