HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Renato ARAPI

Personal data

Picture of Renato ARAPI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Renato ARAPI
Birthday (Age):26. Gusht 1986 (37)
Jersey Number:3
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 23/08/2014ElbasanivsSkenderbeu100--------
Saturday, 30/08/2014SkenderbeuvsLaci100--------
Thursday, 11/09/2014PartizanivsSkenderbeu100--1-----
Sunday, 14/09/2014ApoloniavsSkenderbeu100--1-----
Friday, 19/09/2014SkenderbeuvsKukësi100--------
Saturday, 27/09/2014TeutavsSkenderbeu100--------
Saturday, 04/10/2014SkenderbeuvsTirana100--1-----
Friday, 17/10/2014FlamurtarivsSkenderbeu100--------
Saturday, 25/10/2014SkenderbeuvsVllaznia100--------
Saturday, 08/11/2014SkenderbeuvsPartizani100--------
Sunday, 30/11/2014KukësivsSkenderbeu100--------
Saturday, 13/12/2014TiranavsSkenderbeu100--------
Sunday, 21/12/2014VllazniavsSkenderbeu100--------
Sunday, 25/01/2015ElbasanivsSkenderbeu100--------
Saturday, 31/01/2015SkenderbeuvsLaci100--------
Monday, 09/02/2015PartizanivsSkenderbeu100--------
Saturday, 14/02/2015ApoloniavsSkenderbeu100--------
Saturday, 28/02/2015TeutavsSkenderbeu100--------
Wednesday, 04/03/2015SkenderbeuvsTirana100--1-----
Sunday, 08/03/2015FlamurtarivsSkenderbeu100--------
Sunday, 15/03/2015SkenderbeuvsVllaznia100--1-----
Saturday, 04/04/2015LacivsSkenderbeu100--------
Monday, 13/04/2015SkenderbeuvsPartizani100--1-----
Saturday, 18/04/2015SkenderbeuvsApolonia100--------
Sunday, 26/04/2015KukësivsSkenderbeu100--------
Saturday, 02/05/2015SkenderbeuvsTeuta100--------
Saturday, 09/05/2015TiranavsSkenderbeu100--------
Saturday, 16/05/2015SkenderbeuvsFlamurtari100--------
Games total2800--6-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2015-16Skenderbeu15132-1-6-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Skenderbeu11----1-----
Kategoria Superiore 2014-15Skenderbeu1212----6-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Skenderbeu11----------
Kategoria Superiore 2013-14Skenderbeu1413112-4-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Skenderbeu11----1-----
CHAMPIONS League 2012-13Skenderbeu11----------
Kategoria Superiore 2012-13Skenderbeu44--1-2-----
Kategoria Superiore 2011-12Skenderbeu862---6-----
Kupa e Shqiperise 2011-12Skenderbeu------1-----
Superkupa 2011Skenderbeu11-1--------
Kategoria Superiore 2010-11Shkumbini88----2-----
Kategoria Superiore 2010-11Skenderbeu99-2--4-----
Kategoria Superiore 2009-10Besa1616----4-----
Kupa e Shqiperise 2009-10Besa----1-------
Career Total9186545-37-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14SkenderbeuMbrojtes
CHAMPIONS League 2012-132012-13SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2011-122011-12SkenderbeuMbrojtes
Superkupa 20112011SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11ShkumbiniMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10BesaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2009-102009-10BesaMbrojtes