HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Aco STOJKOV

Personal data

Picture of Aco STOJKOV
Name:Aco STOJKOV
Jersey Number:77
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 14/02/2015ApoloniavsSkenderbeu1001-------
Saturday, 28/02/2015TeutavsSkenderbeu010--------
Wednesday, 04/03/2015SkenderbeuvsTirana010--------
Sunday, 08/03/2015FlamurtarivsSkenderbeu1011-------
Saturday, 04/04/2015LacivsSkenderbeu010--------
Monday, 13/04/2015SkenderbeuvsPartizani1011-1-----
Saturday, 18/04/2015SkenderbeuvsApolonia101--------
Sunday, 26/04/2015KukësivsSkenderbeu101--------
Saturday, 02/05/2015SkenderbeuvsTeuta101--------
Saturday, 16/05/2015SkenderbeuvsFlamurtari101--------
Games total7363-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2015-16Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2014-15Skenderbeu54143-1-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Skenderbeu11----------
Career Total65143-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20SkenderbeuSulmues
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19SkenderbeuSulmues
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18SkenderbeuSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17SkenderbeuSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16SkenderbeuSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15SkenderbeuSulmues
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15SkenderbeuSulmues