HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Jurgen DOSTI

Personal data

Picture of Jurgen DOSTI
Name:Jurgen DOSTI
Jersey Number:30
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 27/09/2014VllazniavsElbasani010--------
Sunday, 05/10/2014ElbasanivsApolonia010--------
Sunday, 26/10/2014PartizanivsElbasani010--------
Sunday, 02/11/2014ElbasanivsKukësi100--------
Saturday, 08/11/2014TeutavsElbasani010--------
Sunday, 07/12/2014ElbasanivsVllaznia100--1-----
Sunday, 25/01/2015ElbasanivsSkenderbeu100--------
Saturday, 31/01/2015KukësivsElbasani100--------
Saturday, 14/02/2015TiranavsElbasani100--------
Sunday, 22/02/2015ElbasanivsFlamurtari100--1-----
Saturday, 21/03/2015SkenderbeuvsElbasani101--------
Saturday, 18/04/2015ElbasanivsTirana100--------
Saturday, 25/04/2015FlamurtarivsElbasani100--------
Saturday, 02/05/2015ElbasanivsVllaznia100--------
Saturday, 09/05/2015ApoloniavsElbasani100--------
Sunday, 17/05/2015LacivsElbasani100--------
Games total1241--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Elbasani761---2-----
Kategoria 1 2013-14Elbasani------------
Career Total761---2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15ElbasaniMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14ElbasaniMesfushor