HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 18 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 31 - E shtunë, 18. Prill 2015 - 15:00 h

ElbasaniTirana
13

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 18 Prill 2015
Match Time :15:00 h
Match number :3
 
Playground :Stadiumi "Gjergj Kyçyku" - Pogradec
Match referee(s):Kreshnik CJAPI, Ilir TARTARAJ, Orges GRABOVA, Erald DEMIRAJ
 
Spektatore: 400
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
  • 5' : Xhulio JAUPI ( 1 )
  • 39' : Renato HYSHMERI ( 1 )
  • 75' : Tomislav BUSIC ( 1 )
  • 83' : Elis BAKAJ ( 1 )
Karton i verdhe
    • 93' : Gentian MUCA ( 1 )