HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Enco MALINDI

Personal data

Picture of Enco MALINDI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Enco MALINDI
Birthday (Age):15. Janar 1988 (36)
Jersey Number:11
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 23/08/2014ElbasanivsSkenderbeu101--------
Sunday, 31/08/2014KukësivsElbasani010--------
Sunday, 14/09/2014TiranavsElbasani100--------
Saturday, 20/09/2014ElbasanivsFlamurtari100--------
Sunday, 05/10/2014ElbasanivsApolonia101--------
Saturday, 18/10/2014ElbasanivsLaci100--------
Sunday, 26/10/2014PartizanivsElbasani101------1-
Sunday, 23/11/2014ElbasanivsTirana101--------
Sunday, 07/12/2014ElbasanivsVllaznia101--------
Saturday, 20/12/2014ElbasanivsPartizani101--------
Saturday, 31/01/2015KukësivsElbasani100--------
Sunday, 08/02/2015ElbasanivsTeuta100--------
Saturday, 14/02/2015TiranavsElbasani100--------
Sunday, 22/02/2015ElbasanivsFlamurtari010--------
Saturday, 28/02/2015VllazniavsElbasani101--------
Saturday, 21/03/2015SkenderbeuvsElbasani101--------
Sunday, 12/04/2015TeutavsElbasani100--------
Saturday, 25/04/2015FlamurtarivsElbasani100--------
Saturday, 02/05/2015ElbasanivsVllaznia100--------
Saturday, 09/05/2015ApoloniavsElbasani101--------
Games total1829------1-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Laci------------
Kategoria Superiore 2018-19Laci------------
Kategoria Superiore 2017-18Laci------------
Kategoria Superiore 2016-17Laci11----------
Kategoria Superiore 2015-16Terbuni55--21------
Kategoria Superiore 2015-16Laci312---1-----
Kategoria Superiore 2014-15Elbasani10915------1-
Kategoria Superiore 2013-14Kastrioti63333-2-----
Kategoria Superiore 2012-13Kukësi422-2-------
EUROPA League 2011-12Tirana------------
Kategoria Superiore 2011-12Kamza33----------
EUROPA League 2010-11Tirana2-2---------
Kategoria Superiore 2010-11Tirana2-2-1-1-----
U-21 InternationalsShqiperia U-21------------
Kategoria Superiore 2009-10Skenderbeu1313-51-2-----
Kategoria Superiore 2009-10Tirana2111--------
Career Total51381314916---1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20LaciSulmues
Kategoria Superiore 2018-192018-19LaciSulmues
Kategoria Superiore 2017-182017-18LaciSulmues
Kategoria Superiore 2016-172016-17LaciSulmues
Kategoria Superiore 2015-162015-16TerbuniSulmues
Kategoria Superiore 2015-162015-16LaciSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15ElbasaniSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14KastriotiSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13KukësiSulmues
EUROPA League 2011-122011-12TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12KamzaSulmues
EUROPA League 2010-112010-11TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11TiranaMesfushor
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Mesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10TiranaSulmues