HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Ekipi - Kamza [KMZ]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Mario BYTYCIMario BYTYCI  Republika e Shqiperise- (-)----------
0Egland HAXHOEgland HAXHO  Republika e Shqiperise10. Nentor 1988 (35)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Marjan BELCEVMarjan BELCEV  Macedonia, the former Yugoslav22. Tetor 1982 (41)1818--1-42----
0Ardit BEQIRIArdit BEQIRI  Republika e Shqiperise13. Shkurt 1979 (45)1515----51----
0Rahman HALLACIRahman HALLACI  Republika e Shqiperise12. Nentor 1983 (40)2121----1-----
0Sokol ISHKASokol ISHKA  Republika e Shqiperise14. Korrik 1979 (45)1717--1-2--1--
0Vilson LILAVilson LILA  Republika e Shqiperise26. Tetor 1989 (34)------------
0Arbër MALAJArbër MALAJ  Republika e Shqiperise11. Prill 1989 (35)------------
0Gentian MANUKAGentian MANUKA  Republika e Shqiperise02. Gusht 1991 (32)1616-1213-----
0Gledi MICIGledi MICI  Republika e Shqiperise06. Shkurt 1991 (33)189912-3-----
0Henri Gezim NDREKAHenri Gezim NDREKA  Republika e Shqiperise27. Mars 1983 (41)1111-1111-----
0Fatjon TAFAJFatjon TAFAJ  Republika e Shqiperise19. Mars 1982 (42)1717---14-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 73233-1--
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Ardian BEQIRIArdian BEQIRI  - (-)413---------
0Arber CAPAArber CAPA  Republika e Shqiperise30. Korrik 1987 (36)157811-2-----
0Gjoko CVETANOSKIGjoko CVETANOSKI  - (-)77--1-1-----
0Artan KARAPICIArtan KARAPICI  Republika e Shqiperise19. Prill 1980 (44)2018223-2-----
0Ermal KENGAErmal KENGA  Republika e Shqiperise27. Qershor 1990 (34)2-2---------
0Arben LIKMETAArben LIKMETA  Republika e Shqiperise- (-)5321--1-----
0Xhuljo MEHMETIXhuljo MEHMETI  - (-)2-2---------
0Arlind XAKAArlind XAKA  Republika e Shqiperise18. Korrik 1988 (36)11-1-1------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 124293-1--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Klevis DALIPIKlevis DALIPI  Republika e Shqiperise13. Mars 1976 (48)------------
0Ermal GEGAErmal GEGA  Republika e Shqiperise02. Dhjetor 1985 (38)------------
0Andi LAMEAndi LAME  Republika e Shqiperise16. Korrik 1987 (37)------------
0Enco MALINDIEnco MALINDI  Republika e Shqiperise15. Janar 1988 (36)66----------
0Peter OLADOTUNPeter OLADOTUN  - (-)1-1---------
0Eleandro PEMAEleandro PEMA  Republika e Shqiperise09. Shkurt 1985 (39)------------
0Enri TAFAJEnri TAFAJ  Republika e Shqiperise22. Maj 1989 (35)1798-1-3-----
0Guido TEPSHIGuido TEPSHI  Republika e Shqiperise08. Prill 1991 (33)624-1-1-----
0January ZIAMBOJanuary ZIAMBO  - (-)1111-44-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 184343-1--
 Stafi i Kamza [Kamza]

 Funksioni
Ernest GJOKAErnest GJOKA  Republika e Shqiperise25. Janar 1970 (54)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Mauro De VekisMauro De Vekis  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer