HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Fatjon TAFAJ

Personal data

Picture of Fatjon TAFAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Fatjon TAFAJ
Birthday (Age):19. Mars 1982 (42)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 11FlamurtarivsKamza100--------
Friday September 16KamzavsVllaznia100--------
Sunday September 25BylisvsKamza100--------
Saturday October 01KamzavsApolonia100--------
Saturday October 15SkenderbeuvsKamza100--------
Saturday October 22KamzavsTomori100--1-----
Sunday October 30DinamovsKamza100--------
Saturday November 05KamzavsShkumbini100-1------
Sunday December 04KamzavsTeuta100--1-----
Friday December 23KamzavsTirana100--1-----
Saturday February 11KamzavsFlamurtari100--------
Sunday March 11KamzavsBylis100--------
Sunday April 01TomorivsKamza100--1-----
Sunday April 22KamzavsLaci100--------
Wednesday April 25KamzavsPogradeci100--------
Sunday April 29TeutavsKamza100--------
Saturday May 05KamzavsKastrioti100--------
Games total1700-14-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Kamza------------
Kategoria 1 2013-14Dinamo------------
Kategoria 1 2012-13Partizani------1-----
Kategoria Superiore 2011-12Kamza1111---14-----
EUROPA League 2010-11Laci------------
Kategoria 1 2010-11Kamza22----------
Kategoria 1 2009-10Kamza871-1141----
Career Total21201-1291----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15KamzaMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14DinamoMbrojtes
Kategoria 1 2012-132012-13PartizaniMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12KamzaMbrojtes
EUROPA League 2010-112010-11LaciMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11KamzaMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10KamzaMbrojtes


Staff career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15KamzaTranjer
Kategoria Superiore 2016-172016-17KukësiZv/Tranjer