HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 11 - E diel, 04. Dhjetor 2011 - 14:35 h

KamzaTeuta
12

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 04 Dhjetor 2011
Match Time :14:35 h
 
Playground :Stadiumi Kamza
Match referee(s):Emiliano BICAKU, Albano JANKU, Rudin PRECA, Sokol CEKAJ
 
Spektatore: 1.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
  Mesfushor
  Sulmues

   Zevendesimet

  Tranjer
   Eventet
  Penallti
  • 64' : Sokol ISHKA ( 1 )
   Demtim
    • 51' : Renato HYSHMERI ( 1 )
    Gol
     • 2' : Ansi NIKA ( 1 )
     • 31' : Mirel COTA ( 1 )
     Karton i verdhe
     • 73' : Fatjon TAFAJ ( 1 | Faull )
     • 77' : Gentian MANUKA ( 1 | Faull )
     • 18' : Arian SHETA ( 1 )
     • 88' : Altin HOXHA ( 1 | Faull )
     • 90' : Rustem HOXHA ( 1 | Faull )