HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15
 Ekipi - Kamza [KMZ]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Olsen HOXHAOlsen HOXHA  - (-)----------
 Xhuliano RAMAXhuliano RAMA  - (-)----------
 Jurgen SEJDINIJurgen SEJDINI  Republika e Shqiperise04. Qershor 1990 (34)----------
 Xhino SEJDOXhino SEJDO  Republika e Shqiperise22. Janar 1992 (32)----------
 Gazmend SPAHOGazmend SPAHO  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Erbi ABAZAJErbi ABAZAJ  - (-)------------
 Ardit BEQIRIArdit BEQIRI  Republika e Shqiperise13. Shkurt 1979 (45)------------
 Amarildo BLIUAmarildo BLIU  - (-)------------
 Florid BORICIFlorid BORICI  - (-)------------
 Johan BRAHIMIJohan BRAHIMI  - (-)------------
 Alvi GJONAJAlvi GJONAJ  - (-)------------
 Etien HAMETAJEtien HAMETAJ  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Indrit HITHIIndrit HITHI  Republika e Shqiperise05. Shkurt 1990 (34)------------
 Aurel HODAJAurel HODAJ  - (-)------------
 Antonio LALAAntonio LALA  - (-)------------
 Kristjan LICAJKristjan LICAJ  - (-)------------
 Alban MUCAAlban MUCA  Republika e Shqiperise18. Prill 1984 (40)------------
 Qamil MURRIZIQamil MURRIZI  - (-)------------
 Jetmir NINA Jetmir NINA   Republika e Shqiperise21. Maj 1985 (39)------------
 Lorenc SHARKOLorenc SHARKO  - (-)------------
 Fatjon TAFAJFatjon TAFAJ  Republika e Shqiperise19. Mars 1982 (42)------------
 Felix UDOHFelix UDOH  - (-)------------
 Imer ZUNAImer ZUNA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Arsen AVDULLAIArsen AVDULLAI  - (-)------------
 Tedi BAHOLLITedi BAHOLLI  Republika e Shqiperise24. Janar 1990 (34)------------
 Melis DOKUMelis DOKU  - (-)------------
 Adhurim HASANIAdhurim HASANI  - (-)------------
 Beqir IBRAHIMLLARIBeqir IBRAHIMLLARI  - (-)------------
 Grandi KETAGrandi KETA  - (-)------------
 Aristotel KOLECIAristotel KOLECI  - (-)------------
 Luarts LAMELuarts LAME  - (-)------------
 Erald PUSTINAErald PUSTINA  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Besmir SHEROBesmir SHERO  - (-)------------
 Orijon XHEMALAJOrijon XHEMALAJ  Republika e Shqiperise06. Korrik 1989 (34)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Albion BLLOKUAlbion BLLOKU  Republika e Shqiperise29. Korrik 1983 (40)------------
 Ulikson CARAUlikson CARA  - (-)------------
 Rezart MAHORezart MAHO  Republika e Shqiperise08. Shkurt 1984 (40)------------