HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Ekipi - Kukësi [KUK]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Ervis KOCIErvis KOCI  - (-)----------
 Jetmir BASHAJetmir BASHA  - (-)----------
 Enea KOLIQIEnea KOLIQI  - (-)1717----1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Albi ALLAAlbi ALLA  Republika e Shqiperise01. Shkurt 1993 (31)1313-1--5-----
 Polizoi ARBERIPolizoi ARBERI  Republika e Shqiperise09. Shtator 1988 (35)11----1-----
 Entonio PASHAJEntonio PASHAJ  Republika e Shqiperise10. Nentor 1984 (39)7431--1-----
 Simon RRUMBULLAKUSimon RRUMBULLAKU  - (-)55-1--1-----
 Rexhep MEMINIRexhep MEMINI  Republika e Shqiperise04. Tetor 1994 (29)532---------
 Ylli SHAMETIYlli SHAMETI  Republika e Shqiperise07. Qershor 1984 (39)1515-1--4-1-1-
 Rahman HALLACIRahman HALLACI  Republika e Shqiperise12. Nentor 1983 (40)1717----2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --15-1-1-
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Bekim DEMABekim DEMA  Republika e Shqiperise30. Mars 1993 (31)3-3---------
 Fjoart JONUZIFjoart JONUZI  Absence- (-)------------
 Nijas LENANijas LENA  Macedonia, the former Yugoslav25. Qershor 1986 (37)1515-5--6-----
 Kushtrim LUSHTAKUKushtrim LUSHTAKU  - (-)6-6-1-1-----
 Edon HASANIEdon HASANI  Republika e Shqiperise09. Janar 1992 (32)111015--4-----
 Eni IMAMIEni IMAMI  Republika e Shqiperise19. Dhjetor 1992 (31)1091---1-----
 Felipe MOREIRAFelipe MOREIRA  Absence- (-)1-1---------
 Matija DVORNEKOVICMatija DVORNEKOVIC  - (-)16133112-1-----
 Denis PEPOSHIDenis PEPOSHI  Absence- (-)------------
 Besar MUSOLLIBesar MUSOLLI  Republika e Kosoves28. Shkurt 1989 (35)141312--3-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3-31-1-1-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Elton CALEElton CALE  - (-)61511-------
 Bedri GRECABedri GRECA  - (-)83521-------
 Sindri GURISindri GURI  Republika e Shqiperise23. Tetor 1993 (30)112921-------
 Lucas RANGELLucas RANGEL  - (-)7-7---1-----
 Izair EMINIIzair EMINI  - (-)13121104-2-----
 Jean CARIOCAJean CARIOCA  - (-)171616--2-----