HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 09 Qershor 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 6 - E shtunë, 22. Tetor 2011 - 15:00 h

KamzaTomori
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 22 Tetor 2011
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi Kamza
Match referee(s):Remzi SADIKU, Astrit MAHMUTI, Dritan SALAJ, Albano JANKU
 
Spektatore: 1.300
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
  Mesfushor
  Sulmues

   Zevendesimet

  Tranjer
   Eventet
  Penallti
   • 20' : Klevis ROSHI ( 1 )
   Gol
   • 9' : Henri Gezim NDREKA ( 1 )
    Karton i verdhe
    • 19' : Fatjon TAFAJ ( 1 )
    • 14' : Unkown Person ( 1 )
    • 15' : Klevis ROSHI ( 1 )
    • 62' : Driton KRASNIQI ( 1 )
    • 80' : Gersi ARBRI ( 1 )