HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Elidon DEMIRAJ


Personal data

JL_PERSON_PICTURE Elidon DEMIRAJ
Name:Elidon DEMIRAJ
Function / PositionTranjer

 Personal statistics

CompetitionTeamJL_STAFF_GAMES_COUNT
Kategoria Superiore 2011-12Bylis2
Kategoria Superiore 2012-13Bylis-
Kategoria Superiore 2012-13Apolonia3
Kategoria Superiore 2014-15Apolonia5
Kategoria 1 2013-14Apolonia-
Career Total10

 Playing career

CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2011-122011-12BylisZv/Tranjer
Kategoria Superiore 2012-132012-13BylisZv/Tranjer
Kategoria Superiore 2012-132012-13ApoloniaTranjer
Kategoria Superiore 2014-152014-15ApoloniaTranjer
Kategoria 1 2013-142013-14ApoloniaTranjer