HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Ervis KAJA

Personal data

Picture of Ervis KAJA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ervis KAJA
Birthday (Age):29. Korrik 1987 (36)
Jersey Number:29
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Wednesday, 10/09/2014FlamurtarivsApolonia101--1-----
Sunday, 14/09/2014ApoloniavsSkenderbeu100--------
Saturday, 20/09/2014VllazniavsApolonia100--------
Sunday, 05/10/2014ElbasanivsApolonia100--------
Sunday, 19/10/2014ApoloniavsTeuta100--11----
Sunday, 02/11/2014PartizanivsApolonia100--------
Sunday, 09/11/2014ApoloniavsFlamurtari100--------
Saturday, 29/11/2014ApoloniavsVllaznia100--------
Wednesday, 17/12/2014TeutavsApolonia100--------
Saturday, 20/12/2014ApoloniavsLaci100--------
Saturday, 24/01/2015TiranavsApolonia100--------
Saturday, 31/01/2015ApoloniavsPartizani100--------
Saturday, 14/02/2015ApoloniavsSkenderbeu100--------
Sunday, 22/02/2015VllazniavsApolonia100--------
Saturday, 28/02/2015ApoloniavsKukësi100--------
Sunday, 22/03/2015ApoloniavsTirana100--------
Saturday, 04/04/2015PartizanivsApolonia100--------
Sunday, 12/04/2015ApoloniavsFlamurtari100--------
Saturday, 18/04/2015SkenderbeuvsApolonia100--------
Saturday, 25/04/2015ApoloniavsVllaznia100--1-----
Saturday, 02/05/2015KukësivsApolonia100--------
Saturday, 09/05/2015ApoloniavsElbasani100--------
Sunday, 17/05/2015TeutavsApolonia100--------
Games total2301--31----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Apolonia------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Apolonia------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Apolonia------------
Kategoria Superiore 2016-17Korabi88-21-1-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Apolonia------------
Kupa e Shqiperise 2015-16Apolonia------------
Kategoria Superiore 2014-15Apolonia1212----31----
Kupa e Shqiperise 2014-15Apolonia11----1-----
Kategoria Superiore 2013-14Tirana66----1---1-
Kategoria Superiore 2012-13Besa99----4-----
Kategoria Superiore 2011-12Dinamo33---1------
Kategoria Superiore 2011-12Tomori66----4-----
EUROPA League 2010-11Laci11----------
Kategoria Superiore 2010-11Laci1514112-6-----
Kategoria Superiore 2009-10Laci1616-22-4-----
Career Total77761551241--1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20ApoloniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19ApoloniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18ApoloniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2016-172016-17KorabiMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17ApoloniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16ApoloniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15ApoloniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15ApoloniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14TiranaMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13BesaMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12DinamoMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12TomoriMbrojtes
EUROPA League 2010-112010-11LaciMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11LaciMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10LaciMbrojtes