HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 14 - E shtunë, 29. Nentor 2014 - 18:00 h

ApoloniaVllaznia
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 29 Nentor 2014
Match Time :18:00 h
Match number :5
 
Playground :Stadiumi "Loni Papuçiu" - Fier
Match referee(s):Alfred SHKRETA, Dojando MYFTARI, Lorenc JEMINI, Ermal LLAPRA
 
Spektatore: 900
Weather:rainy
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Demtim
 • 41' : Bekim ERKOCEVIC ( 1 | Terheqje muskulare )
  Gol
   • 45-2' : Sebastian SOSA ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 90' : Erjon XHAFA ( 1 )
   • 91' : Mikel CANKA ( 1 )