HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Bekim DEMA

Personal data

Picture of Bekim DEMA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Bekim DEMA
Birthday (Age):30. Mars 1993 (31)
Jersey Number:8
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 24/08/2014VllazniavsKukësi101--------
Sunday, 31/08/2014TeutavsVllaznia010--------
Sunday, 14/09/2014FlamurtarivsVllaznia100--11----
Sunday, 19/10/2014VllazniavsPartizani101--------
Saturday, 25/10/2014SkenderbeuvsVllaznia100--------
Wednesday, 29/10/2014KukësivsVllaznia100--------
Sunday, 02/11/2014VllazniavsTeuta100--------
Saturday, 08/11/2014TiranavsVllaznia101--------
Saturday, 29/11/2014ApoloniavsVllaznia010--------
Sunday, 07/12/2014ElbasanivsVllaznia010--------
Saturday, 13/12/2014VllazniavsLaci010--------
Wednesday, 17/12/2014PartizanivsVllaznia101--------
Sunday, 21/12/2014VllazniavsSkenderbeu101--------
Saturday, 24/01/2015VllazniavsKukësi101--1-----
Saturday, 31/01/2015TeutavsVllaznia101--1-----
Saturday, 14/02/2015FlamurtarivsVllaznia101--------
Saturday, 28/02/2015VllazniavsElbasani100--------
Wednesday, 04/03/2015LacivsVllaznia100--1-----
Saturday, 21/03/2015KukësivsVllaznia101--------
Sunday, 12/04/2015TiranavsVllaznia010--------
Saturday, 18/04/2015VllazniavsFlamurtari101------1-
Saturday, 02/05/2015ElbasanivsVllaznia010--------
Friday, 22/05/2015VllazniavsSkenderbeu100--------
Games total17610--41--1-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Laci------------
Kategoria Superiore 2018-19Laci------------
Kategoria Superiore 2017-18Laci------------
Kategoria Superiore 2016-17Laci------------
Kategoria Superiore 2016-17Kukësi2-2---------
Kategoria Superiore 2015-16Skenderbeu2-2---------
Kategoria Superiore 2014-15Vllaznia9815--41--1-
Kupa e Shqiperise 2014-15Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2013-14Vllaznia413---1-----
Kategoria Superiore 2012-13Vllaznia4312--2-----
Kategoria Superiore 2011-12Vllaznia422---1-----
Career Total2514117--81--1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2018-192018-19LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12VllazniaMesfushor