HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 22 - E shtunë, 14. Shkurt 2015 - 18:00 h

FlamurtariVllaznia
30

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 14 Shkurt 2015
Match Time :18:00 h
Match number :2
 
Playground :Stadiumi "Flamurtari" - Vlorë
Match referee(s):Enea JORGJI, Fatmir LAMA, Erjon VELO, Andi KOCI
 
Spektatore: 900
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 37' : Arbër ABILALIAJ ( 1 )
 • 47' : Bedi BUVAL ( 1 )
 • 69' : Lorik MAXHUNI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 43' : Bruno TELUSHI ( 1 )
  • 71' : Taulant KUQI ( 1 )
  • 89' : Erjon VUCAJ ( 1 )
  • 41' : Sebastian SOSA ( 1 )
  • 45-1' : Arsen SYKAJ ( 1 )