HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Bruno TELUSHI

Personal data

Picture of Bruno TELUSHI
Name:Bruno TELUSHI
Jersey Number:17
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 23/08/2014FlamurtarivsTeuta100--1-----
Saturday, 30/08/2014TiranavsFlamurtari100--------
Wednesday, 10/09/2014FlamurtarivsApolonia1001-------
Sunday, 14/09/2014FlamurtarivsVllaznia100--1-----
Saturday, 20/09/2014ElbasanivsFlamurtari100--------
Saturday, 04/10/2014PartizanivsFlamurtari100--1-----
Friday, 17/10/2014FlamurtarivsSkenderbeu100--------
Saturday, 25/10/2014KukësivsFlamurtari100--------
Sunday, 02/11/2014FlamurtarivsTirana100--------
Sunday, 09/11/2014ApoloniavsFlamurtari100--------
Saturday, 22/11/2014VllazniavsFlamurtari100--1-----
Sunday, 07/12/2014LacivsFlamurtari1001-------
Saturday, 13/12/2014FlamurtarivsPartizani100--------
Sunday, 21/12/2014FlamurtarivsKukësi100--------
Saturday, 24/01/2015FlamurtarivsTeuta100--------
Friday, 30/01/2015TiranavsFlamurtari100--------
Sunday, 08/02/2015FlamurtarivsApolonia100-----1--
Saturday, 14/02/2015FlamurtarivsVllaznia100--1-----
Sunday, 08/03/2015FlamurtarivsSkenderbeu100--1-----
Thursday, 12/03/2015FlamurtarivsLaci100--------
Saturday, 04/04/2015FlamurtarivsTirana100--------
Sunday, 12/04/2015ApoloniavsFlamurtari100--------
Saturday, 18/04/2015VllazniavsFlamurtari100--11----
Saturday, 02/05/2015LacivsFlamurtari100--------
Saturday, 09/05/2015FlamurtarivsPartizani100--------
Saturday, 16/05/2015SkenderbeuvsFlamurtari100--------
Games total26002-71-1--


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2018-19Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2017-18Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2016-17Flamurtari55-1--3--1--
Kupa e Shqiperise 2016-17Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2015-16Flamurtari1212-23251-3--
Kupa e Shqiperise 2015-16Flamurtari22--1-------
Kategoria Superiore 2014-15Flamurtari1414--2-71-1--
Kupa e Shqiperise 2014-15Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2013-14Flamurtari99-23-3-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Flamurtari11--1-------
EUROPA League 2012-13Flamurtari11----------
Kategoria Superiore 2012-13Flamurtari743---2-----
Kategoria Superiore 2011-12Flamurtari105511-3-----
U-21 InternationalsShqiperia U-2131211-2-----
Career Total6454107122252-5--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2018-192018-19FlamurtariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18FlamurtariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17FlamurtariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16FlamurtariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15FlamurtariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14FlamurtariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14FlamurtariMesfushor
EUROPA League 2012-132012-13FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12FlamurtariMesfushor
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Mesfushor