HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 09 Qershor 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 30 - E diel, 12. Prill 2015 - 15:00 h

ApoloniaFlamurtari
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 12 Prill 2015
Match Time :15:00 h
Match number :4
 
Playground :Stadiumi "Loni Papuçiu" - Fier
Match referee(s):Laver ALLA, Devis KORESHI, Edlir MALO, Klodian SHAHINI
 
Spektatore: 30
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
   Eventet
  Gol
  • 13' : Andi RIBAJ ( 1 )
  • 88' : Realdo FILI ( 1 )
  • 18' : Dejvi BREGU ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 43' : Realdo FILI ( 1 )
  • 40' : Franc VELIU ( 1 )
  • 45' : Taulant KUQI ( 1 )
  • 73' : Jani URDINOV ( 1 )