HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Nijas LENA

Personal data

Picture of Nijas LENA
Nationality:Macedonia, the former Yugoslav Macedonia, the former Yugoslav
Name:Nijas LENA
Birthday (Age):25. Qershor 1986 (38)
Jersey Number:10
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 23/08/2014FlamurtarivsTeuta101--------
Saturday, 30/08/2014TiranavsFlamurtari101--------
Wednesday, 10/09/2014FlamurtarivsApolonia010--------
Sunday, 14/09/2014FlamurtarivsVllaznia010--------
Saturday, 20/09/2014ElbasanivsFlamurtari101--------
Saturday, 27/09/2014FlamurtarivsLaci100--------
Saturday, 04/10/2014PartizanivsFlamurtari101--------
Friday, 17/10/2014FlamurtarivsSkenderbeu100--------
Saturday, 24/01/2015FlamurtarivsTeuta100--------
Friday, 30/01/2015TiranavsFlamurtari100--1-----
Sunday, 08/02/2015FlamurtarivsApolonia100--------
Sunday, 22/02/2015ElbasanivsFlamurtari100--------
Sunday, 08/03/2015FlamurtarivsSkenderbeu101------1-
Sunday, 12/04/2015ApoloniavsFlamurtari100--------
Saturday, 18/04/2015VllazniavsFlamurtari100--------
Saturday, 25/04/2015FlamurtarivsElbasani100--------
Saturday, 02/05/2015LacivsFlamurtari100--------
Saturday, 09/05/2015FlamurtarivsPartizani100---1----
Saturday, 16/05/2015SkenderbeuvsFlamurtari100--------
Games total1725--11--1-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Teuta------------
Kategoria Superiore 2018-19Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Teuta------------
Kategoria Superiore 2017-18Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Teuta------------
Kategoria Superiore 2016-17Kukësi88-2--6-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Teuta------------
Kategoria Superiore 2015-16Flamurtari55-2212-----
Kategoria Superiore 2015-16Teuta1010-5--1--1--
Kupa e Shqiperise 2015-16Teuta------------
Kategoria Superiore 2014-15Flamurtari10822--11--1-
Kupa e Shqiperise 2014-15Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2013-14Flamurtari1192-215-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Flamurtari11----1-----
EUROPA League 2012-13Flamurtari11----1-----
Kategoria Superiore 2012-13Flamurtari66--2-2-----
Kategoria Superiore 2011-12Flamurtari1212-23-8--1--
Kategoria Superiore 2010-11Flamurtari1613313-7-----
Kategoria Superiore 2009-10Flamurtari26323-3-2-----
Career Total106763014152361-21-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2018-192018-19TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17KukësiMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16TeutaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15FlamurtariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14FlamurtariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14FlamurtariMesfushor
EUROPA League 2012-132012-13FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10FlamurtariMesfushor