HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 33 - E shtunë, 02. Maj 2015 - 17:00 h

LaciFlamurtari
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 02 Maj 2015
Match Time :17:00 h
Match number :4
 
Playground :Fusha Sportive Laç
Match referee(s):Dorjan HAMITI, Melis DERVISHI, Paulin SIMONI, Indrit MYRTJA
 
Spektatore: 30
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
  • 19' : James ADENIYI ( 1 )
  • 80' : James ADENIYI ( 1 )
  • 43' : Dejvi BREGU ( 1 )
Karton i verdhe
  • 28' : Emiliano CELA ( 1 )
  • 90' : Aldo MITRAJ ( 1 )
  • 61' : Valto ZEQAJ ( 1 )