HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 08 Qershor 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 6 - E shtunë, 27. Shtator 2014 - 20:00 h

FlamurtariLaci
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 27 Shtator 2014
Match Time :20:00 h
 
Playground :Stadiumi "Flamurtari" - Vlorë
Match referee(s):Ilir TARTARAJ, Ridiger COKAJ, Emirjon SINO
 
Spektatore: 1.800
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
   Eventet
  Gol
  • 42' : GILBERTO Fortunato ( 1 )
  • 31' : James ADENIYI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 22' : Gjergj MUZAKA ( 1 )
  • 48' : Nikoloz GELASHVILI ( 1 )
  • 51' : Douglas MENDES ( 1 )
  • 22' : Alfred ZEFI ( 1 )
  • 48' : Emiljano VELIAJ ( 1 )
  • 86' : James ADENIYI ( 1 )
  • 92' : Miroslav VUJADINOVIC ( 1 )