HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 26 Shtator 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Douglas MENDES  Absence

Personal data

Picture of Douglas MENDES
Name:Douglas MENDES
Player Position:Mbrojtes

Status

  AwayAbsence
Reason of absence:

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 23/08/2014FlamurtarivsTeuta100--------
Saturday, 30/08/2014TiranavsFlamurtari100--------
Wednesday, 10/09/2014FlamurtarivsApolonia100--------
Sunday, 14/09/2014FlamurtarivsVllaznia100--1-----
Saturday, 20/09/2014ElbasanivsFlamurtari100--------
Saturday, 27/09/2014FlamurtarivsLaci100--1-----
Friday, 17/10/2014FlamurtarivsSkenderbeu100--1-----
Saturday, 25/10/2014KukësivsFlamurtari100--------
Sunday, 02/11/2014FlamurtarivsTirana100--1-----
Saturday, 22/11/2014VllazniavsFlamurtari100--1-----
Sunday, 07/12/2014LacivsFlamurtari100--------
Saturday, 13/12/2014FlamurtarivsPartizani100--------
Games total1200--5-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Flamurtari77----5-----
Career Total77----5-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15FlamurtariMbrojtes