HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Marko CETKOVIC

Personal data

Picture of Marko CETKOVIC
Name:Marko CETKOVIC
Jersey Number:20
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 24/08/2014LacivsPartizani010--------
Saturday, 30/08/2014SkenderbeuvsLaci010--------
Wednesday, 10/09/2014LacivsKukësi010--------
Sunday, 14/09/2014TeutavsLaci100--1-----
Saturday, 20/09/2014LacivsTirana1001-------
Saturday, 27/09/2014FlamurtarivsLaci101--------
Sunday, 05/10/2014LacivsVllaznia101-----1--
Saturday, 18/10/2014ElbasanivsLaci101-----1--
Sunday, 26/10/2014LacivsApolonia100-----1--
Sunday, 02/11/2014LacivsSkenderbeu100-------1
Sunday, 09/11/2014KukësivsLaci100--------
Sunday, 07/12/2014LacivsFlamurtari100--------
Saturday, 13/12/2014VllazniavsLaci100--------
Wednesday, 17/12/2014LacivsElbasani100--------
Saturday, 20/12/2014ApoloniavsLaci100--------
Sunday, 25/01/2015LacivsPartizani1011-------
Saturday, 31/01/2015SkenderbeuvsLaci100--------
Sunday, 08/02/2015LacivsKukësi100--------
Saturday, 14/02/2015TeutavsLaci1001-------
Sunday, 22/02/2015LacivsTirana101--------
Wednesday, 04/03/2015LacivsVllaznia101--------
Monday, 16/03/2015LacivsApolonia100--------
Sunday, 22/03/2015PartizanivsLaci101--------
Saturday, 04/04/2015LacivsSkenderbeu100--------
Games total21373-1--3-1


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Laci------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Laci------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Laci------------
Kategoria Superiore 2016-17Partizani3211--1-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Laci------------
Kategoria Superiore 2015-16Laci77-13-1-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Laci22-11-1--1--
Kategoria Superiore 2014-15Laci1412244-1--3-1
Kupa e Shqiperise 2014-15Laci11--1------1
Career Total2724379-4--4-2

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20LaciSulmues
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19LaciSulmues
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18LaciSulmues
Kategoria Superiore 2016-172016-17PartizaniMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17LaciSulmues
Kategoria Superiore 2015-162015-16LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16LaciSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15LaciSulmues