HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 08 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Marko CETKOVIC

Personal data

Picture of Marko CETKOVIC
Name:Marko CETKOVIC
Jersey Number:10
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 30/01/2016PartizanivsLaci100--------
Sunday, 07/02/2016LacivsTirana100--------
Saturday, 13/02/2016FlamurtarivsLaci1001-------
Sunday, 21/02/2016LacivsBylis100--------
Saturday, 27/02/2016VllazniavsLaci101--------
Saturday, 05/03/2016LacivsSkenderbeu101--------
Wednesday, 09/03/2016KukësivsLaci100--1-----
Saturday, 19/03/2016TerbunivsLaci100--------
Saturday, 02/04/2016LacivsPartizani100--------
Sunday, 10/04/2016TiranavsLaci100--------
Saturday, 16/04/2016LacivsFlamurtari1001-------
Monday, 25/04/2016BylisvsLaci010--------
Saturday, 30/04/2016LacivsVllaznia1001-------
Sunday, 08/05/2016LacivsKukësi100--------
Games total13123-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Laci------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Laci------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Laci------------
Kategoria Superiore 2016-17Partizani3211--1-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Laci------------
Kategoria Superiore 2015-16Laci77-13-1-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Laci22-11-1--1--
Kategoria Superiore 2014-15Laci1412244-1--3-1
Kupa e Shqiperise 2014-15Laci11--1------1
Career Total2724379-4--4-2

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20LaciSulmues
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19LaciSulmues
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18LaciSulmues
Kategoria Superiore 2016-172016-17PartizaniMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17LaciSulmues
Kategoria Superiore 2015-162015-16LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16LaciSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15LaciSulmues