HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 30 - E shtunë, 16. Prill 2016 - 16:00 h

LaciFlamurtari
12

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 16 Prill 2016
Match Time :16:00 h
Match number :1
 
Playground :Fusha Sportive Laç
Match referee(s):Ermal BARUSHI, Laver ALLA, Blendi BRESHANI, Devis KORESHI
 
Spektatore: 300
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 17' : Marko CETKOVIC ( 1 )
 • 58' : Alves DANILO ( 1 )
 • 79' : Joao Da SILVA ( 1 )
Karton i verdhe
 • 60' : Albi DOSTI ( 1 )
 • 65' : Alfred ZEFI ( 1 )
 • 85' : Arian SHETA ( 1 )
 • 11' : Entonio PASHAJ ( 1 )
 • 34' : Rigers DUSHKU ( 1 )
 • 76' : Yll HOXHA ( 1 )
Karton i verdhe-kuq
  • 81' : Entonio PASHAJ ( 1 )


  Lajmet e Fundit

   Lajmet me te lexuara

    Komentet e fundit