HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Mars 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 19 - E shtunë, 30. Janar 2016 - 17:00 h

PartizaniLaci
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 30 Janar 2016
Match Time :17:00 h
Match number :1
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
Match referee(s):Ergin DODA, Kridens META, Klajdi KOLA, Ermal BARUSHI
 
Spektatore: 1.200
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 9' : Stevan RACIC ( 1 )
 • 74' : Emiljano VILA ( 1 )
  Karton i kuq
  • 53' : Alban HOXHA ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 20' : Lorenc TRASHI ( 1 )
   • 40' : Filipe GOMES ( 1 )
   • 26' : Drilon MUSAJ ( 1 )