HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 10 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Stevan RACIC

Personal data

Picture of Stevan RACIC
Nationality:Serbia, Republic of Serbia, Republic of
Name:Stevan RACIC
Jersey Number:17
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Friday, 21/08/2015PartizanivsLaci100--------
Friday, 28/08/2015PartizanivsFlamurtari100--------
Sunday, 13/09/2015VllazniavsPartizani010--------
Saturday, 03/10/2015PartizanivsTirana010--1-----
Sunday, 25/10/2015PartizanivsSkenderbeu010--1-----
Wednesday, 18/11/2015FlamurtarivsPartizani010--1-----
Wednesday, 02/12/2015PartizanivsTerbuni1002-1-----
Saturday, 12/12/2015PartizanivsBylis0101-------
Saturday, 19/12/2015SkenderbeuvsPartizani100--------
Saturday, 30/01/2016PartizanivsLaci1011-------
Saturday, 06/02/2016PartizanivsFlamurtari101--------
Saturday, 13/02/2016VllazniavsPartizani1001-------
Saturday, 27/02/2016TerbunivsPartizani010--------
Friday, 04/03/2016PartizanivsTirana010--------
Wednesday, 09/03/2016BylisvsPartizani100--------
Monday, 14/03/2016PartizanivsSkenderbeu1011-1----1
Saturday, 02/04/2016LacivsPartizani010--------
Wednesday, 04/05/2016TiranavsPartizani010--1-----
Sunday, 08/05/2016PartizanivsBylis010--11----
Games total91036-71---1


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Partizani------------
Kategoria Superiore 2018-19Kamza------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Partizani------------
Kategoria Superiore 2017-18Kamza11-1--1-----
Kupa e Shqiperise 2017-18Partizani------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Partizani------------
Kategoria Superiore 2015-16Partizani116536-71---1
Kupa e Shqiperise 2015-16Partizani------------
Kategoria Superiore 2014-15Partizani15141211-6-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Partizani------------
Career Total27216617-141---1

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2018-192018-19KamzaSulmues
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2017-182017-18KamzaSulmues
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18PartizaniSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2015-162015-16PartizaniSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15PartizaniSulmues
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15PartizaniSulmues