HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 14 Prill 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2016-17
 Ekipi - Partizani [PAR]


 Portier Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Penallti Demtim
  Dashamir XHIKA Dashamir XHIKA   Republika e Shqiperise 23. Maj 1989 (31) - - - - - - - - - -
  Alban HOXHA Alban HOXHA   Republika e Shqiperise 23. Maj 1987 (33) - - - - - - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Penallti Demtim
  - - - - - -
 Mbrojtes Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  Ardian CUCULI Ardian CUCULI   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Arbnor FEJZULLAHU Arbnor FEJZULLAHU   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Gezim KRASNIQI Gezim KRASNIQI   Republika e Shqiperise 05. Janar 1990 (31) - - - - - - - - - - - -
  Arben MUSKAJ Arben MUSKAJ   Republika e Shqiperise 27. Qershor 1994 (26) - - - - - - - - - - - -
  Amir RRAHMANI Amir RRAHMANI   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Marko VIDOVIC Marko VIDOVIC   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Ditmar BICI Ditmar BICI   Republika e Shqiperise 06. Shkurt 1989 (32) - - - - - - - - - - - -
  Labinot IBRAHIMI Labinot IBRAHIMI   Republika e Kosoves 25. Qershor 1987 (33) - - - - - - - - - - - -
  Renaldo KALARI Renaldo KALARI   Republika e Shqiperise 25. Qershor 1984 (36) - - - - - - - - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  - - - - - - - -
 Mesfushor Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  Idriz BATHA Idriz BATHA   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Dorian BYLYKBASHI Dorian BYLYKBASHI   Republika e Shqiperise 08. Gusht 1980 (40) - - - - - - - - - - - -
  Lauren Ismailaj Lauren Ismailaj   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Mentor MAZREKAJ Mentor MAZREKAJ   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Erbi MYFTARAJ Erbi MYFTARAJ   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Bunjamin SHABANI Bunjamin SHABANI   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Filipe GOMES Filipe GOMES   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Carlos ROBLES Carlos ROBLES   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Lorenc TRASHI Lorenc TRASHI   Republika e Shqiperise - (-) - - - - - - - - - - - -
  Asion DAJA Asion DAJA   Republika e Shqiperise 14. Mars 1990 (31) - - - - - - - - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  - - - - - - - -
 Sulmues Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  Stevan RACIC Stevan RACIC   Serbia, Republic of - (-) - - - - - - - - - - - -
  Xhevahir SUKAJ Xhevahir SUKAJ   Republika e Shqiperise 05. Tetor 1987 (33) - - - - - - - - - - - -
  Jurgen VATNIKAJ Jurgen VATNIKAJ   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Astrit FAZLIU Astrit FAZLIU   Republika e Kosoves 28. Tetor 1987 (33) - - - - - - - - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  - - - - - - - -
 Stafi i Partizani [Partizani]

  Funksioni
Shpetim DURO Shpetim DURO   Republika e Shqiperise 24. Dhjetor 1959 (61) Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Andrea AGOSTINELLI Andrea AGOSTINELLI   - (-) Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer