HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Maj 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 3 - E diel, 13. Shtator 2015 - 16:00 h

VllazniaPartizani
12

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 13 Shtator 2015
Match Time :16:00 h
 
Playground :Stadiumi "Ismail Xhemali" - Pukë
Match referee(s):Orges GRABOVA, Kreshnik CJAPI, Emirjon SINO, Gerard QIRICI
 
Spektatore: 400
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Penallti
  • 45-3' : Xhevahir SUKAJ ( 1 )
  Demtim
  • 57' : Florind BARDULLA ( 1 )
  • 75' : Semir HADZIBULIC ( 1 )
   Gol
   • 29' : Ardit KRYMI ( 1 )
   • 82' : Emanuele MORINI ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 10' : Polizoi ARBERI ( 1 )
   • 31' : Renaldo KALARI ( 1 )
   • 62' : Alsid TAFILI ( 1 )
   • 63' : Arbnor FEJZULLAHU ( 1 )
   • 69' : Idriz BATHA ( 1 )
   Karton i verdhe-kuq
   • 40' : Polizoi ARBERI ( 1 )