HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Esin HAKAJ

Personal data

Picture of Esin HAKAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Esin HAKAJ
Birthday (Age):06. Dhjetor 1996 (27)
Jersey Number:4
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 29/08/2015TeutavsVllaznia100--1-----
Sunday, 13/09/2015VllazniavsPartizani100--------
Sunday, 20/09/2015FlamurtarivsVllaznia100--------
Saturday, 17/10/2015TerbunivsVllaznia010--------
Sunday, 25/10/2015VllazniavsTirana010--------
Saturday, 31/10/2015BylisvsVllaznia100--------
Sunday, 08/11/2015SkenderbeuvsVllaznia100--------
Wednesday, 18/11/2015VllazniavsTeuta100--------
Saturday, 28/11/2015VllazniavsFlamurtari010--------
Wednesday, 02/12/2015LacivsVllaznia010--1-----
Sunday, 06/12/2015KukësivsVllaznia101--------
Saturday, 12/12/2015VllazniavsTerbuni010--------
Saturday, 19/12/2015TiranavsVllaznia010--------
Sunday, 07/02/2016TeutavsVllaznia010--------
Saturday, 13/02/2016VllazniavsPartizani010--------
Sunday, 21/02/2016FlamurtarivsVllaznia010--------
Saturday, 27/02/2016VllazniavsLaci010--------
Saturday, 05/03/2016VllazniavsKukësi010--------
Saturday, 02/04/2016SkenderbeuvsVllaznia100--------
Saturday, 09/04/2016VllazniavsTeuta010--------
Sunday, 17/04/2016PartizanivsVllaznia100--------
Monday, 25/04/2016VllazniavsFlamurtari010--------
Games total9131--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Teuta------------
Kategoria Superiore 2018-19Teuta------------
Kategoria Superiore 2017-18Teuta11--1-------
Kategoria Superiore 2015-16Vllaznia1028---2-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Vllaznia11----------
Kategoria Superiore 2014-15Vllaznia22-1--1-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Vllaznia------------
Career Total146811-3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2018-192018-19TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2017-182017-18TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16VllazniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15VllazniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15VllazniaMbrojtes