HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Prill 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 8 - E diel, 25. Tetor 2015 - 13:00 h

VllazniaTirana
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 25 Tetor 2015
Match Time :13:00 h
 
Playground :Stadiumi "Ismail Xhemali" - Pukë
Match referee(s):Emigers GANCI, Remzi SADIKU, Fatjon XHEMALAJ, Rudin PRECA
 
Spektatore: 900
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
   Eventet
  Demtim
  • 48' : Stefan Cicmil ( 1 )
   Gol
   • 86' : Polizoi ARBERI ( 1 )
   • 39' : Dritan SMAJLI ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 19' : Ardit KRYMI ( 1 )
   • 41' : Stefan Cicmil ( 1 )
   • 88' : Rafael SOSA ( 1 )
   • 30' : Dorian KERCIKU ( 1 )
   • 35' : Erando KARABECI ( 1 )