HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Arlind KALAJA

Personal data

Picture of Arlind KALAJA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Arlind KALAJA
Birthday (Age):27. Dhjetor 1995 (28)
Jersey Number:19
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 27/09/2015VllazniavsLaci010--------
Saturday, 03/10/2015VllazniavsKukësi100--------
Saturday, 17/10/2015TerbunivsVllaznia100--------
Sunday, 25/10/2015VllazniavsTirana100--------
Saturday, 31/10/2015BylisvsVllaznia100--------
Sunday, 08/11/2015SkenderbeuvsVllaznia101--1-----
Wednesday, 18/11/2015VllazniavsTeuta100--------
Monday, 23/11/2015PartizanivsVllaznia100--------
Saturday, 28/11/2015VllazniavsFlamurtari100--------
Wednesday, 02/12/2015LacivsVllaznia100--1-----
Saturday, 12/12/2015VllazniavsTerbuni100--------
Saturday, 19/12/2015TiranavsVllaznia100--------
Wednesday, 23/12/2015VllazniavsBylis100--------
Saturday, 30/01/2016VllazniavsSkenderbeu1011-------
Sunday, 07/02/2016TeutavsVllaznia100--------
Saturday, 13/02/2016VllazniavsPartizani100--1-----
Sunday, 21/02/2016FlamurtarivsVllaznia100--------
Saturday, 27/02/2016VllazniavsLaci100--------
Saturday, 05/03/2016VllazniavsKukësi100--------
Wednesday, 09/03/2016TerbunivsVllaznia100--------
Sunday, 13/03/2016VllazniavsTirana1001-------
Sunday, 20/03/2016BylisvsVllaznia1011-------
Saturday, 09/04/2016VllazniavsTeuta100--------
Sunday, 17/04/2016PartizanivsVllaznia100--------
Monday, 25/04/2016VllazniavsFlamurtari101--------
Saturday, 30/04/2016LacivsVllaznia101--------
Sunday, 08/05/2016VllazniavsTerbuni100--------
Saturday, 14/05/2016TiranavsVllaznia100--------
Wednesday, 18/05/2016VllazniavsBylis1001-------
Games total28154-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2017-18Vllaznia12111-4-------
Kupa e Shqiperise 2017-18Vllaznia----1-------
Kategoria Superiore 2016-17Vllaznia10914--2---2-
Kupa e Shqiperise 2016-17Vllaznia11-1--------
Kategoria Superiore 2015-16Vllaznia1615124-3-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Vllaznia33-11-------
Kategoria Superiore 2014-15Vllaznia1028-2-1-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2012-13Vllaznia1-1---1-----
Career Total533122812-7---2-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2017-182017-18VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18VllazniaSulmues
Kategoria Superiore 2016-172016-17VllazniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17VllazniaSulmues
Kategoria Superiore 2015-162015-16VllazniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13VllazniaSulmues