HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 6 - E shtunë, 03. Tetor 2015 - 13:00 h

VllazniaKukësi
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 03 Tetor 2015
Match Time :13:00 h
Match number :1
 
Playground :Stadiumi "Ismail Xhemali" - Pukë
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

  Tranjer
   Eventet
  Gol
  • 90-2' : Jetmir SEFA ( 1 )
  • 66' : Mateus LIMA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 27' : Jetmir SEFA ( 1 )
  • 32' : Ardit KRYMI ( 1 )
  • 46' : Semir HADZIBULIC ( 1 )
  • 18' : Felipe MOREIRA ( 1 )
  • 22' : Konstandin NDONI ( 1 )
  • 87' : Mateus LIMA ( 1 )