HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Erick FLORES

Personal data

Picture of Erick FLORES
Name:Erick FLORES
Jersey Number:9
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 23/08/2015KukësivsBylis1001-------
Saturday, 29/08/2015SkenderbeuvsKukësi100--------
Saturday, 12/09/2015KukësivsTeuta1001-------
Saturday, 19/09/2015PartizanivsKukësi100--------
Sunday, 27/09/2015KukësivsFlamurtari101--------
Saturday, 03/10/2015VllazniavsKukësi100--------
Saturday, 17/10/2015KukësivsLaci100--------
Sunday, 25/10/2015KukësivsTerbuni100--------
Sunday, 01/11/2015TiranavsKukësi100--1-----
Sunday, 08/11/2015BylisvsKukësi100--------
Thursday, 19/11/2015KukësivsSkenderbeu100--------
Monday, 23/11/2015TeutavsKukësi100--------
Saturday, 28/11/2015KukësivsPartizani100--------
Wednesday, 02/12/2015FlamurtarivsKukësi100--------
Sunday, 06/12/2015KukësivsVllaznia100--------
Saturday, 12/12/2015LacivsKukësi100--------
Saturday, 19/12/2015TerbunivsKukësi100--------
Wednesday, 23/12/2015KukësivsTirana100--------
Sunday, 31/01/2016KukësivsBylis100--------
Sunday, 07/02/2016SkenderbeuvsKukësi100--------
Saturday, 13/02/2016KukësivsTeuta1001-------
Saturday, 27/02/2016KukësivsFlamurtari1001-------
Saturday, 05/03/2016VllazniavsKukësi101--------
Wednesday, 09/03/2016KukësivsLaci100--1-----
Sunday, 20/03/2016TiranavsKukësi1001-------
Saturday, 02/04/2016BylisvsKukësi1001-------
Sunday, 10/04/2016KukësivsSkenderbeu101--------
Saturday, 16/04/2016TeutavsKukësi100--------
Monday, 25/04/2016KukësivsPartizani101--1-----
Games total29046-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Kukësi------------
Kategoria Superiore 2015-16Kukësi1515-36-3-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Kukësi11----------
Career Total1616-36-3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20KukësiMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19KukësiMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18KukësiMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16KukësiMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16KukësiMesfushor