HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Ekipi - Kukësi [KUK]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Ervis KOCIErvis KOCI  - (-)2323-1--2---
 Jetmir BASHAJetmir BASHA  - (-)----------
 Enea KOLIQIEnea KOLIQI  - (-)12111-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --2---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ylli SHAMETIYlli SHAMETI  Republika e Shqiperise07. Qershor 1984 (40)2525-21-1-----
 Klaudio CEMAKlaudio CEMA  - (-)------------
 Konstandin NDONIKonstandin NDONI  - (-)33----1-----
 Gledi MICIGledi MICI  Republika e Shqiperise06. Shkurt 1991 (33)3232--1-6-----
 Franc VELIUFranc VELIU  Republika e Shqiperise11. Nentor 1989 (34)7522----1---
 Rahman HALLACIRahman HALLACI  Republika e Shqiperise12. Nentor 1983 (40)292813--2-----
 Rexhep MEMINIRexhep MEMINI  Republika e Shqiperise04. Tetor 1994 (29)981---1-----
 Renato MALOTARenato MALOTA  Republika e Shqiperise24. Qershor 1989 (35)2828--116-----
 Lapidar LLADROVCILapidar LLADROVCI  Republika e Kosoves- (-)10731--11----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 312011---
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Nertil FERRAJNertil FERRAJ  Republika e Shqiperise11. Shtator 1987 (36)523---------
 Fjoart JONUZIFjoart JONUZI  - (-)6-6---------
 Cruz LEOMIRCruz LEOMIR  - (-)10643--1-----
 Francisco JEFFERSONFrancisco JEFFERSON  - (-)131034--21----
 Erick FLORESErick FLORES  - (-)2929-46-3-----
 Edon HASANIEdon HASANI  Republika e Shqiperise09. Janar 1992 (32)2019174-2--111