HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 7 - E shtunë, 17. Tetor 2015 - 14:00 h

KukësiLaci
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 17 Tetor 2015
Match Time :14:00 h
 
Playground :Stadiumi Zeqir Ymeri - Kukes
Match referee(s):Denis REXHA, Bardhyl PASHAJ, Rejdi AVDO, Juxhin XHAJA
 
Spektatore: 1.200
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

  Tranjer
   Eventet
  Gol
  • 88' : Renato MALOTA ( 1 )
   Karton i kuq
    • 66' : Stipe BULJAN ( 1 )
    Karton i verdhe
    • 17' : Felipe MOREIRA ( 1 )
    • 27' : Ervis KOCI ( 1 )
    • 19' : Aldo MITRAJ ( 1 )
    • 42' : Arsid KRUJA ( 1 )