HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 11 - E enjte, 19. Nentor 2015 - 14:00 h

KukësiSkenderbeu
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E enjte, 19 Nentor 2015
Match Time :14:00 h
Match number :3
 
Playground :Stadiumi Zeqir Ymeri - Kukes
Match referee(s):Denis REXHA, Lorenc JEMINI, Ermal BARUSHI, Ridiger COKAJ
 
Spektatore: 900
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 24' : Mateus LIMA ( 1 )
 • 53' : Mateus LIMA ( 1 )
 • 74' : Peter OLAYINKA ( 1 )
Karton i kuq
  • 64' : Liridon LATIFI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 65' : Gledi MICI ( 1 )
  • 90-5' : Ervis KOCI ( 1 )
  • 46' : Bledi SHKEMBI ( 1 )