HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Ekipi - Vllaznia [VLL]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Erind SELIMAJErind SELIMAJ  Republika e Shqiperise22. Maj 1989 (34)2828----2---
 Gianmarco CAMPIRONIGianmarco CAMPIRONI  AbsenceItaly, Italian Republic16. Maj 1989 (34)11--------
 Alen SHERRIAlen SHERRI  Republika e Shqiperise15. Dhjetor 1997 (26)77----2---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --4---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Durim BADALLIDurim BADALLI  AbsenceRepublika e Kosoves16. Shtator 1990 (33)------------
 Antonio MARKUAntonio MARKU  Republika e Shqiperise24. Mars 1992 (31)1613311-211---
 Esin HAKAJEsin HAKAJ  Republika e Shqiperise06. Dhjetor 1996 (27)5412--1-----
 Arsen SYKAJArsen SYKAJ  Republika e Shqiperise11. Prill 1990 (33)3131-3--5-----
 Alis BOCIAlis BOCI  Republika e Shqiperise08. Shkurt 1991 (33)242316--31----
 Elvin BEQIRIElvin BEQIRI  Republika e Shqiperise27. Shtator 1980 (43)29272-117-----
 Olsi GOCAJOlsi GOCAJ  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (34)323113--31-1--
 Denis PJESHKADenis PJESHKA  Republika e Shqiperise28. Maj 1995 (28)11832--3-----
 Ersin MEHMEDOVICErsin MEHMEDOVIC  AbsenceSerbia, Republic of10. Maj 1981 (42)8621--1-----
 Erdenis GURISHTAErdenis GURISHTA  Republika e Shqiperise24. Prill 1995 (28)743---1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2130311--
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Alsid TAFILIAlsid TAFILI  Republika e Shqiperise20. Gusht 1987 (36)35341-1-3-----
 Ardit KRYMIArdit KRYMI  Republika e Shqiperise02. Maj 1996 (27)22211---6-----
 Rijat SHALARijat SHALA  AbsenceRepublika e Kosoves26. Shtator 1983 (40)99-4--6-----
 Florind BARDULLAFlorind BARDULLA  Republika e Shqiperise19. Nentor 1992 (31)5231--2-----
 Bekim DEMABekim DEMA  Republika e Shqiperise30. Mars 1993 (30)2317610--41--1-
 Ndricim SHTUBINANdricim SHTUBINA  Republika e Shqiperise18. Mars 1987 (36)34331133-6--1-1
 Erald CINARIErald CINARI  Republika e Shqiperise11. Tetor 1996 (27)148612-------
 Gilman LIKAGilman LIKA  Republika e Shqiperise13. Janar 1987 (37)1717-53-1----1
 Arlind KALAJAArlind KALAJA  Republika e Shqiperise27. Dhjetor 1995 (28)2031712-1-----
 Stivi VECAJStivi VECAJ  Republika e Shqiperise29. Janar 1994 (30)3-3---------
 Ergi BORSHIErgi BORSHI  Republika e Shqiperise08. Shtator 1995 (28)3211--1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1316041212
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Giorginho AGUIRREGiorginho AGUIRRE  AbsenceUruguay, Eastern Republic of23. Mars 1993 (30)1-1---1-----
 Arsid KRUJA