HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 08 Korrik 2020
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 28 - E shtunë, 02. Prill 2016 - 19:00 h

SkenderbeuVllaznia
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 02 Prill 2016
Match Time :19:00 h
Match number :3
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
Match referee(s):Laver ALLA, Devis KORESHI, Skerdi GRECA
 
Spektatore: 700
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
Drejtor Sportiv
   Eventet
  Gol
  • 14' : Renato Martins RENATINHO ( 1 )
  • 64' : Liridon LATIFI ( 1 )
  • 72' : Ndricim SHTUBINA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 48' : Kristi VANGJELI ( 1 )
  • 44' : Stefan Cicmil ( 1 )
  • 74' : Denis PJESHKA ( 1 )